Výsledková listina
Umístění Jméno Ročník Čas Klub Kategorie Umístění v kat. Čas od 1. Čas od 1. v kat.
1 Navrátil Tomáš 1988 02:38:15 AK Kroměříž Muži - A 1 +00:00:00 +00:00:00
2 Kučera Petr 1975 02:49:38 Grymov Muži - B 1 +00:11:23 +00:00:00
3 Bláha Tomáš 1976 02:55:23 AK ASICS Kroměříž Muži - B 2 +00:17:08 +00:05:45
4 Hubáček Josef 1973 02:57:25 KESBUK Otrokovice Muži - B 3 +00:19:10 +00:07:47
5 Orálek Daniel 1970 02:58:28 AC Moravská Slávia Brno Muži - C 1 +00:20:13 +00:00:00
6 Doležal Zdeněk 1974 03:12:55 SK Přerov Muži - B 4 +00:34:40 +00:23:17
7 Krátký Tomáš 1984 03:13:42 Táta v kondici - HERBALIFE Nutrition Muži - A 2 +00:35:27 +00:35:27
8 Vaculík Michal 1982 03:16:53 Štítná nad Vláří Muži - A 3 +00:38:38 +00:38:38
9 Borovec Alexandr 1976 03:19:40 Choceň Muži - B 5 +00:41:25 +00:30:02
10 Barabáš Jan 1976 03:21:01 TTC Olomouc Muži - B 6 +00:42:46 +00:31:23
11 Atarsia Jakub 1990 03:22:42 Muži - A 4 +00:44:27 +00:44:27
12 Kovařík Radek 1974 03:28:53 RK Pells Holešov Muži - B 7 +00:50:38 +00:39:15
13 Uhrmacher Lukáš 1985 03:31:37 Slečinky Napajedla Muži - A 5 +00:53:22 +00:53:22
14 Tománek Roman 1960 03:32:09 Gallak Slavičín Muži - D 1 +00:53:54 +00:00:00
15 Tunysová Petra 1982 03:32:13 Slečinky Napajedla Ženy 1 +00:53:58 +00:00:00
16 Bůbela Tomáš 1971 03:36:58 Muži - C 2 +00:58:43 +00:38:30
17 Brázdil Daniel 1975 03:41:51 ČAU Muži - B 8 +01:03:36 +00:52:13
18 Nosek Pavel 1965 03:43:44 ASK Slavkov spolek Muži - C 3 +01:05:29 +00:45:16
19 Šimek Ludvík 1986 03:46:27 Muži - A 6 +01:08:12 +01:08:12
20 Zelenák Ivan 1969 03:49:07 Nitra Muži - C 4 +01:10:52 +00:50:39
21 Dufek Jiří 1968 03:50:29 Muži - C 5 +01:12:14 +00:52:01
22 Polnar David 1978 03:50:40 MPO Uherské Hradiště Muži - B 9 +01:12:25 +01:01:02
23 Bilík Martin 1968 03:55:21 Orel Brno-Řečkovice Muži - C 6 +01:17:06 +00:56:53
24 Jasenský Oldřich 1982 03:56:05 AK Kroměříž Muži - A 7 +01:17:50 +01:17:50
25 Steiger Radek 1979 03:56:50 SARS KROMĚŘÍŽ Muži - B 10 +01:18:35 +01:07:12
26 Grégr Jiří 1973 03:59:07 Hrabství Dolní Zahrady Muži - B 11 +01:20:52 +01:09:29
27 Strakoš Jiří 1950 04:00:52 Tatra - Kopřivnice Muži - E 1 +01:22:37 +00:00:00
28 Petr Tomáš 1973 04:01:36 Muži - B 12 +01:23:21 +01:11:58
29 Machů Karel 1975 04:05:57 SP Malenovice Muži - B 13 +01:27:42 +01:16:19
30 Raffay Ivan 1966 04:08:49 AK Senica Muži - C 7 +01:30:34 +01:10:21
31 Pokorná Jana 1972 04:12:00 Gymnázium a obchodní akademie Bučovice Ženy 2 +01:33:45 +00:39:47
32 Slatinský Martin 1976 04:17:14 Chomyž Muži - B 14 +01:38:59 +01:27:36
33 Janků Petr 1974 04:19:40 TJ Liga 100 Olomouc Muži - B 15 +01:41:25 +01:30:02
34 Luksza Radek 1974 04:20:50 MK Seitl Ostrava Muži - B 16 +01:42:35 +01:31:12
35 Mikunda Miloš 1964 04:24:31 Rožnov pod Radhoštěm Muži - C 8 +01:46:16 +01:26:03
36 Pokorný Martin 1970 04:26:23 Gymnázium a obchodní akademie Bučovice Muži - C 9 +01:48:08 +01:27:55
37 Janováč Dušan 1978 04:32:44 Drnovice u Lysic Muži - B 17 +01:54:29 +01:43:06
38 Smola Josef 1951 04:34:54 MK Seitl Ostrava Muži - E 2 +01:56:39 +00:34:02
39 Janováčová Petra 1985 04:41:24 Drnovice u Lysic Ženy 3 +02:03:09 +01:09:11
40 Dvořáček Vlastimil 1959 04:52:26 Muži - D 2 +02:14:11 +01:20:17
41 Kohoutek Jaromír 1955 04:55:14 W&SSK Muži - D 3 +02:16:59 +01:23:05
42 Ježová Martina 1975 04:58:25 Ženy 4 +02:20:10 +01:26:12
43 Krumer Miroslav 1949 05:05:23 MK Ostrov Muži - E 3 +02:27:08 +01:04:31
44 Šanda Zbyněk 1972 05:18:45 Kotrmelce u krmelce Muži - B 18 +02:40:30 +02:29:07
45 Trombik Emil 1946 05:44:25 TJ Slavoj Český Těšín Muži - E 4 +03:06:10 +01:43:33
46 Březina Jiří 1939 07:22:40 SK Přerov Muži - E 5 +04:44:25 +03:21:48
Muži
Umístění Jméno Ročník Čas Klub Kategorie Umístění v kat. Čas od 1. Čas od 1. v kat.
1 Navrátil Tomáš 1988 02:38:15 AK Kroměříž Muži - A 1 +00:00:00 +00:00:00
2 Kučera Petr 1975 02:49:38 Grymov Muži - B 1 +00:11:23 +00:00:00
3 Bláha Tomáš 1976 02:55:23 AK ASICS Kroměříž Muži - B 2 +00:17:08 +00:05:45
4 Hubáček Josef 1973 02:57:25 KESBUK Otrokovice Muži - B 3 +00:19:10 +00:07:47
5 Orálek Daniel 1970 02:58:28 AC Moravská Slávia Brno Muži - C 1 +00:20:13 +00:00:00
6 Doležal Zdeněk 1974 03:12:55 SK Přerov Muži - B 4 +00:34:40 +00:23:17
7 Krátký Tomáš 1984 03:13:42 Táta v kondici - HERBALIFE Nutrition Muži - A 2 +00:35:27 +00:35:27
8 Vaculík Michal 1982 03:16:53 Štítná nad Vláří Muži - A 3 +00:38:38 +00:38:38
9 Borovec Alexandr 1976 03:19:40 Choceň Muži - B 5 +00:41:25 +00:30:02
10 Barabáš Jan 1976 03:21:01 TTC Olomouc Muži - B 6 +00:42:46 +00:31:23
11 Atarsia Jakub 1990 03:22:42 Muži - A 4 +00:44:27 +00:44:27
12 Kovařík Radek 1974 03:28:53 RK Pells Holešov Muži - B 7 +00:50:38 +00:39:15
13 Uhrmacher Lukáš 1985 03:31:37 Slečinky Napajedla Muži - A 5 +00:53:22 +00:53:22
14 Tománek Roman 1960 03:32:09 Gallak Slavičín Muži - D 1 +00:53:54 +00:00:00
16 Bůbela Tomáš 1971 03:36:58 Muži - C 2 +00:58:43 +00:38:30
17 Brázdil Daniel 1975 03:41:51 ČAU Muži - B 8 +01:03:36 +00:52:13
18 Nosek Pavel 1965 03:43:44 ASK Slavkov spolek Muži - C 3 +01:05:29 +00:45:16
19 Šimek Ludvík 1986 03:46:27 Muži - A 6 +01:08:12 +01:08:12
20 Zelenák Ivan 1969 03:49:07 Nitra Muži - C 4 +01:10:52 +00:50:39
21 Dufek Jiří 1968 03:50:29 Muži - C 5 +01:12:14 +00:52:01
22 Polnar David 1978 03:50:40 MPO Uherské Hradiště Muži - B 9 +01:12:25 +01:01:02
23 Bilík Martin 1968 03:55:21 Orel Brno-Řečkovice Muži - C 6 +01:17:06 +00:56:53
24 Jasenský Oldřich 1982 03:56:05 AK Kroměříž Muži - A 7 +01:17:50 +01:17:50
25 Steiger Radek 1979 03:56:50 SARS KROMĚŘÍŽ Muži - B 10 +01:18:35 +01:07:12
26 Grégr Jiří 1973 03:59:07 Hrabství Dolní Zahrady Muži - B 11 +01:20:52 +01:09:29
27 Strakoš Jiří 1950 04:00:52 Tatra - Kopřivnice Muži - E 1 +01:22:37 +00:00:00
28 Petr Tomáš 1973 04:01:36 Muži - B 12 +01:23:21 +01:11:58
29 Machů Karel 1975 04:05:57 SP Malenovice Muži - B 13 +01:27:42 +01:16:19
30 Raffay Ivan 1966 04:08:49 AK Senica Muži - C 7 +01:30:34 +01:10:21
32 Slatinský Martin 1976 04:17:14 Chomyž Muži - B 14 +01:38:59 +01:27:36
33 Janků Petr 1974 04:19:40 TJ Liga 100 Olomouc Muži - B 15 +01:41:25 +01:30:02
34 Luksza Radek 1974 04:20:50 MK Seitl Ostrava Muži - B 16 +01:42:35 +01:31:12
35 Mikunda Miloš 1964 04:24:31 Rožnov pod Radhoštěm Muži - C 8 +01:46:16 +01:26:03
36 Pokorný Martin 1970 04:26:23 Gymnázium a obchodní akademie Bučovice Muži - C 9 +01:48:08 +01:27:55
37 Janováč Dušan 1978 04:32:44 Drnovice u Lysic Muži - B 17 +01:54:29 +01:43:06
38 Smola Josef 1951 04:34:54 MK Seitl Ostrava Muži - E 2 +01:56:39 +00:34:02
40 Dvořáček Vlastimil 1959 04:52:26 Muži - D 2 +02:14:11 +01:20:17
41 Kohoutek Jaromír 1955 04:55:14 W&SSK Muži - D 3 +02:16:59 +01:23:05
43 Krumer Miroslav 1949 05:05:23 MK Ostrov Muži - E 3 +02:27:08 +01:04:31
44 Šanda Zbyněk 1972 05:18:45 Kotrmelce u krmelce Muži - B 18 +02:40:30 +02:29:07
45 Trombik Emil 1946 05:44:25 TJ Slavoj Český Těšín Muži - E 4 +03:06:10 +01:43:33
46 Březina Jiří 1939 07:22:40 SK Přerov Muži - E 5 +04:44:25 +03:21:48
Ženy
Umístění Jméno Ročník Čas Klub Kategorie Umístění v kat. Čas od 1. Čas od 1. v kat.
15 Tunysová Petra 1982 03:32:13 Slečinky Napajedla Ženy 1 +00:53:58 +00:00:00
31 Pokorná Jana 1972 04:12:00 Gymnázium a obchodní akademie Bučovice Ženy 2 +01:33:45 +00:39:47
39 Janováčová Petra 1985 04:41:24 Drnovice u Lysic Ženy 3 +02:03:09 +01:09:11
42 Ježová Martina 1975 04:58:25 Ženy 4 +02:20:10 +01:26:12
Muži - A
Umístění Jméno Ročník Čas Klub Kategorie Umístění v kat. Čas od 1. Čas od 1. v kat.
1 Navrátil Tomáš 1988 02:38:15 AK Kroměříž Muži - A 1 +00:00:00 +00:00:00
7 Krátký Tomáš 1984 03:13:42 Táta v kondici - HERBALIFE Nutrition Muži - A 2 +00:35:27 +00:35:27
8 Vaculík Michal 1982 03:16:53 Štítná nad Vláří Muži - A 3 +00:38:38 +00:38:38
11 Atarsia Jakub 1990 03:22:42 Muži - A 4 +00:44:27 +00:44:27
13 Uhrmacher Lukáš 1985 03:31:37 Slečinky Napajedla Muži - A 5 +00:53:22 +00:53:22
19 Šimek Ludvík 1986 03:46:27 Muži - A 6 +01:08:12 +01:08:12
24 Jasenský Oldřich 1982 03:56:05 AK Kroměříž Muži - A 7 +01:17:50 +01:17:50
Muži - B
Umístění Jméno Ročník Čas Klub Kategorie Umístění v kat. Čas od 1. Čas od 1. v kat.
2 Kučera Petr 1975 02:49:38 Grymov Muži - B 1 +00:11:23 +00:00:00
3 Bláha Tomáš 1976 02:55:23 AK ASICS Kroměříž Muži - B 2 +00:17:08 +00:05:45
4 Hubáček Josef 1973 02:57:25 KESBUK Otrokovice Muži - B 3 +00:19:10 +00:07:47
6 Doležal Zdeněk 1974 03:12:55 SK Přerov Muži - B 4 +00:34:40 +00:23:17
9 Borovec Alexandr 1976 03:19:40 Choceň Muži - B 5 +00:41:25 +00:30:02
10 Barabáš Jan 1976 03:21:01 TTC Olomouc Muži - B 6 +00:42:46 +00:31:23
12 Kovařík Radek 1974 03:28:53 RK Pells Holešov Muži - B 7 +00:50:38 +00:39:15
17 Brázdil Daniel 1975 03:41:51 ČAU Muži - B 8 +01:03:36 +00:52:13
22 Polnar David 1978 03:50:40 MPO Uherské Hradiště Muži - B 9 +01:12:25 +01:01:02
25 Steiger Radek 1979 03:56:50 SARS KROMĚŘÍŽ Muži - B 10 +01:18:35 +01:07:12
26 Grégr Jiří 1973 03:59:07 Hrabství Dolní Zahrady Muži - B 11 +01:20:52 +01:09:29
28 Petr Tomáš 1973 04:01:36 Muži - B 12 +01:23:21 +01:11:58
29 Machů Karel 1975 04:05:57 SP Malenovice Muži - B 13 +01:27:42 +01:16:19
32 Slatinský Martin 1976 04:17:14 Chomyž Muži - B 14 +01:38:59 +01:27:36
33 Janků Petr 1974 04:19:40 TJ Liga 100 Olomouc Muži - B 15 +01:41:25 +01:30:02
34 Luksza Radek 1974 04:20:50 MK Seitl Ostrava Muži - B 16 +01:42:35 +01:31:12
37 Janováč Dušan 1978 04:32:44 Drnovice u Lysic Muži - B 17 +01:54:29 +01:43:06
44 Šanda Zbyněk 1972 05:18:45 Kotrmelce u krmelce Muži - B 18 +02:40:30 +02:29:07
Muži - C
Umístění Jméno Ročník Čas Klub Kategorie Umístění v kat. Čas od 1. Čas od 1. v kat.
5 Orálek Daniel 1970 02:58:28 AC Moravská Slávia Brno Muži - C 1 +00:20:13 +00:00:00
16 Bůbela Tomáš 1971 03:36:58 Muži - C 2 +00:58:43 +00:38:30
18 Nosek Pavel 1965 03:43:44 ASK Slavkov spolek Muži - C 3 +01:05:29 +00:45:16
20 Zelenák Ivan 1969 03:49:07 Nitra Muži - C 4 +01:10:52 +00:50:39
21 Dufek Jiří 1968 03:50:29 Muži - C 5 +01:12:14 +00:52:01
23 Bilík Martin 1968 03:55:21 Orel Brno-Řečkovice Muži - C 6 +01:17:06 +00:56:53
30 Raffay Ivan 1966 04:08:49 AK Senica Muži - C 7 +01:30:34 +01:10:21
35 Mikunda Miloš 1964 04:24:31 Rožnov pod Radhoštěm Muži - C 8 +01:46:16 +01:26:03
36 Pokorný Martin 1970 04:26:23 Gymnázium a obchodní akademie Bučovice Muži - C 9 +01:48:08 +01:27:55
Muži - D
Umístění Jméno Ročník Čas Klub Kategorie Umístění v kat. Čas od 1. Čas od 1. v kat.
14 Tománek Roman 1960 03:32:09 Gallak Slavičín Muži - D 1 +00:53:54 +00:00:00
40 Dvořáček Vlastimil 1959 04:52:26 Muži - D 2 +02:14:11 +01:20:17
41 Kohoutek Jaromír 1955 04:55:14 W&SSK Muži - D 3 +02:16:59 +01:23:05
Muži - E
Umístění Jméno Ročník Čas Klub Kategorie Umístění v kat. Čas od 1. Čas od 1. v kat.
27 Strakoš Jiří 1950 04:00:52 Tatra - Kopřivnice Muži - E 1 +01:22:37 +00:00:00
38 Smola Josef 1951 04:34:54 MK Seitl Ostrava Muži - E 2 +01:56:39 +00:34:02
43 Krumer Miroslav 1949 05:05:23 MK Ostrov Muži - E 3 +02:27:08 +01:04:31
45 Trombik Emil 1946 05:44:25 TJ Slavoj Český Těšín Muži - E 4 +03:06:10 +01:43:33
46 Březina Jiří 1939 07:22:40 SK Přerov Muži - E 5 +04:44:25 +03:21:48

Vítězové minulých ročníků:

 

2020 (Neuskutečněný 48. ročník)

COVID-19

 

2019 (47. ročník)

Jiří Klement (Dressme) 2:57:47 hod.

Hana Kotková (Hvězdy z Hvězdy) 4:05:15 hod.

 

2018 (46. ročník)

Pelíšek David (Fortex SKI Moravský Beroun) 02:42:40 hod.

Novotná Martina (AK Kroměříž) 3:21:45 hod.

 

Dřívější ročníky stahujte zde

 

Traťové rekordy:

 

Václav Kameník (SCHZ Lovosice) 2:26:36 hod. z roku 1982.

Michaela Mertová (Sokol Velké Albrechtice) 2:54:28 hod. z roku 2010.